Zakładki:
Polecam
Znajomi
RSS
niedziela, 08 czerwca 2008
Weselny wiatrołap
Weselny wiatrołap


Pierwszy raz widziałem tak przystrojony wiatrołap/wejście na klatkę w bloku. Ale i tak to nic. Podobno była limuzyna, konie, powóz i to wszystko na środku pruszkowskiego Osiedla Staszica. Ogiery to może tam widziano ostatni raz w latach 80. XX wieku zanim powstały tu bloki. Ten niecodzienny event miał miejsce w sobotę, zaś zdjęcie zrobiłem w niedziele rano. Po zapewne hucznym i niecodziennym wydarzeniu zostało dziś rano tylko wspomnie w postaci końskiego placka.
10:11, humptyangel
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 01 czerwca 2008
Stadion po fajrancie
Stadion po fajranciePrzystanek I klasa. Nie wiem co za relacje tu odjeżdżają, ale PKSu do Azji nie widziałem. A już kilka razy korzystałem z tego jakże zacnego obiektu. Już niedługo (mam nadzieję) te zdjęcia będą historią. Choć może trochę szkoda tego kilmatu i... zapachu (sic!)


Photobucket

Toż to prawie wejście do Koloseum. To zdjęcie chyba najlepiej oddaje tytuł wpisu. Rano jest tu pełno małych przedsiębiorczych przybyszów z Azji. Multum ciuchów, wszelkiego rodzaju towarów, też luksusowych. A przez to cała architektura handlowej części warszawskiego China Town znika. Dopiero po tytułowym "fajrancie" ukazują się nieodkryte przestrzenie publiczne. Swoją drogą jest to genialne miejsce do szaleńczych pościgów rowerami czy sceneria filmowa. Wyobraźcie sobie tutaj tłum ludzi pośród kolorowych świateł pełznący, w budkach klubiki, bary, puby, a wszędzie wiszą lampiony jak w Państwie Środka.
11:08, humptyangel
Link Dodaj komentarz »